Partnerzy

Black Friday w Poradni Nasza Dieta!

BLACK FRIDAY..a właściwie BLACK WEEK w Poradni Nasza Dieta już od dziś! Święta, Sylwester, a co za tym idzie postanowienia noworoczne o nowej sylwetce! Po co czekać? Skorzystaj z promocji już dziś! Zapraszam do zapisów w Olsztynie i Elblągu i skorzystania z promocji!

Racjonalne tempo chudnięcia to od 0,5-1 kg na tydzień. Bez szkody dla naszego organizmu i złego samopoczucia.… ...czytaj dalej...

24 października-Światowy Dzień Walki z Otyłością

24 października obchodzimy „Światowy Dzień Walki z Otyłością”. Z tej okazji, aż do końca października zniżka -50% na pierwszą wizytę w poradni Nasza Dieta. Nie czekaj, aż nadprogramowe kilogramy zaczną przeradzać się w nadwagę czy otyłość. Zacznij już dziś!

...czytaj dalej...

Wizyta u dietetyka

Już jest! Wywiad dla portalu bogatyelblag.pl czyli mojego rodzinnego miasta  Chciałabym przybliżyć Wam temat wizyty u dietetyka:
-Z jakimi problemami pojawiają się pacjenci w gabinecie dietetyka?
-Czy sezonowe odchudzanie ma wpływ na nasze zdrowie?
-Najczęściej popełniane błędy żywieniowe?
-Jak wygląda wizyta w poradni oraz na czym polega współpraca z dietetykiem drogą online?
...czytaj dalej...

Nowy partner Naszej Diety- Butik Passion Olsztyn

Nasza Dieta- za nami pierwszy miesiąc! Z tej wyjątkowej okazji chciałabym przedstawić Wam nowego partnera- Butkik Passion w Olsztynie prowadzony przez Martynę, która tak jak nazwa wskazuje prowadzi go z prawdziwą pasją. Dlatego za każdym razem gdy u niej jestem, dostać się do przymierzalni nie jest tak łatwo przy kolejce chętnych. Ale jak widać po zdjęciu ubrania po prostu piękne! Zaglądajcie tam koniecznie! Zwłaszcza, że…

Dla wszystkich klientów Poradni Nasza Dieta wyjątkowy rabat!
...czytaj dalej...