Coś więcej o mnie

Bardzo mi miło, że tylu z Was trafiło na tą stronę 🙂

Osobiście od zawsze interesowała mnie tematyka zdrowego odżywiania, dlatego kierunek moich studiów był wyborem świadomym, a dzięki pasji nauka stała się przyjemnością. Ukończyłam również studia na kierunku Gastronomia- sztuka kulinarna, gdyż chciałam rozwinąć swoje umiejętności kulinarne, a zdobytą wiedzę wykorzystać w swojej pracy jako dietetyk inspirując ciekawymi przepisami, przekazując praktyczne porady do wykorzystania w kuchni i zarażać miłością do gotowania. Zdrowe odżywianie może być proste, smaczne i bez użycia drogich, wyszukanych produktów!

Stawiam również na naukę prawidłowych nawyków żywieniowych i właściwego komponowania posiłków. Indywidualnie ułożone jadłospisy, odpowiednia gramatura produktów pozwala zorientować się jakie ilości powinnyśmy spożywać. Po pewnym czasie wprowadzone nawyki stają się dla nas codziennością bez pilnowania się i liczenia kalorii.  Mam w sobie duże pokłady empatii i zrozumienia w stosunku do drugiej osoby. Myślę, że duży wpływ ma na to moje doświadczenia w radzeniu sobie z pakietem chorób (tak podobnym, jak u części moich pacjentów) i dostosowaniu do tego odpowiedniej diety. Jednak dla zdrowia i lepszego samopoczucia wiem, że warto.

Mam nadzieję, że polubicie tą stronę i zostaniecie z nią na dłużej. Będzie mi bardzo miło, jeśli przekażecie o niej również swoim znajomym. Ogromnie cieszy mnie fakt, że zmienia się spojrzenie i podejście do zdrowego odżywiania. Myślę, że w tematach które będę tu poruszać każdy znajdzie coś interesującego dla siebie 🙂

Do usłyszenia! 🙂

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o