KONKURS WALENTYNKOWY- Dieta dla par

Dieta dla par to idealne rozwiązanie, gdy oboje chcecie schudnąć przy czym nie chcecie gotować dwóch różnych dań dla obu osób. Dzięki wspólnemu odchudzaniu motywujecie się i wspieracie, gdyż przechodzicie przez ten proces razem.

Już za tydzień święto zakochanych! Czas wiec na walentynkowy konkurs! Do wygrania bezpłatna pierwsza wizyta dla pary w poradni Nasza Dieta wraz ze szczegółową analizą składu ciała o wartości 120zl. Do tego -50% na plan żywieniowy dla drugiej osoby bo tyle oszczędzacie gotując i odchudzając się w razem! Co zrobić, aby wygrać?

Wystarczy, że napiszesz maila na adres kontakt@nasza-dieta.pl dlaczego to właśnie Wy chcielibyście wygrać i wspólnie zacząć dietę? Napisz o wszystkim, co Was motywuje do osiągnięcia wymarzonej sylwetki! Wygrywa jedna para, dla pozostałych chętnych biorących udział w konkursie przewidziane nagrody!

Czas trwania konkursu do 14.02. Z każdą osobą biorąca udział w konkursie skontaktuje się prywatnie informując o wynikach i wygranych! Zachęcam do udziału! 🙂 Nasza dieta- Wasz sukces!

Miłą wiadomością była wczoraj opinia, która pojawiła się na temat mojej współpracy dotyczącej zarówno diety dla pary i diety online. Jeśli zastanawiasz się czy warto wziąć udział w konkursie i skorzystać z pomocy dietetyka w drodze po lepsze zdrowie i sylwetkę- przeczytaj koniecznie! Dziękuje za tak miłe słowa i zaufanie!

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o